O firmie

Poznaj naszą firmę i bądź pewny naszej wiarygodności

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Kompleksowa realizacja i obsługa instalacji

Firma Ekover świadczy usługi z zakresu doradztwa, sprzedaży, montażu i serwisu pomp ciepła, systemów klimatyzacji, systemów fotowoltaicznych wraz z magazynem energii oraz stacji ładowania pojazdów. Kompleksowo prowadzimy proces inwestycyjny zaczynając od doboru rekomendowanych urządzeń, przez staranie się o dofinansowania, po diagnozę powykonawczą. W przypadku systemów fotowoltaicznych początkowo dobieramy moc instalacji, na końcu na życzenie Klienta zgłaszamy wykonaną instalację do operatora sieci.

Wiemy, że bez wspaniałych Klientów nie byłoby Ekover. Dlatego po każdej wykonanej usłudze nie zostawiamy Ich na zasadzie „zrobione i koniec”. Świadczymy serwisy powykonawcze, dbając o poprawność działania zainstalowanych systemów, a przy tym o wewnętrzny spokój naszych Zleceniodawców. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. Poprzez swoją wiedzę i doświadczenie nasze działanie opiera się na dążeniu do osiągnięcia maksymalnych korzyści dla Klientów.

Nasi Klienci cenią w nas kompleksowość wykonywanych usług, dzięki czemu oszczędzają czas, który mogą wykorzystać dla rodziny lub na przyjemności.

Kompleksowe
wykonywanie usług

Doświadczeni i wykwalifikowani
instalatorzy

Rzetelność
i uczciwość

Przystępne ceny

Nasze realizacje w liczbach

234

realizacji dla domów

7

realizacji dla gospodarstw rolnych

9

realizacji dla przedsiębiorstw

249

zadowolonych klientów

Certyfikaty Ekover

W przypadku montażu systemów posługujemy się wyłącznie własną ekipą monterską, która spełnia określone kryteria do świadczenia oferowanych przez EKOVER usług. Odbyliśmy wiele szkoleń i osiągnęliśmy stosowne certyfikaty. Poniżej przedstawiamy przykłady uzyskanych tytułów.

Opinie naszych klientów

Firma na 5-tkę. Firma na medal. Bardzo solidna, sympatyczna ekipa montażystów. Ich wyróżnik, to pozostawienie porządku po sobie, po pracy z myciem dachu włącznie. Bardzo sprawny montaż instalacji. Zaproponowane i zamontowane polskie panele SELFA są bardzo wydajne nawet w październiku. Wielkie podziękowanie dla właściciela firmy, Pana Piotra za podejście do klienta i szybkie uruchomienie instalacji. To niewiarygodne, ale to chyba jedyna firma PV, która nie pobiera zaliczki przed montażem. Firma godna polecenia Jestem bardzo zadowolony, że słońce wskazało mi drogę do EKOVER. Jeżeli trafisz na EKOVER, będziesz miał rachunki za prąd w pobliżu ZERA. Pozdrawiam Firmę EKOVER

Andrzej Jeszka

Jestem pod dużym wrażeniem tej firmy. Oferują usługi w przystępnych cenach, a przy tym jakość jest naprawdę dobra. Polecam!

Kamil Kozyra

Bardzo rzetelna firma.
Współpraca z Panem Piotrem i kontakt z Panią Joanną „na 6-tkę” 🙂

Centrum Energii Odnawialnej

Bardzo dobra firma. Pracownicy są zaangażowani w swoją pracę oraz mają naprawdę sporą wiedzę. Jestem zadowolony z wyboru właśnie tej firmy

Milan Wasilewski

Byli, zrobili, i hula po pierwszym odpaleniu bez żadnych problemów od pół roku, Bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji inwestycji włącznie ze złożenie wniosku o dotację. Zgrana i sprawna ekipa monterów (firmowa, a nie podwykonawcy) potrafiąca doradzić i wpasować się w oczekiwania inwestora. Przystępne ceny i terminowa realizacja. Polecam.

Z S

Usługa rzetelna i solidna. Wszystko działa jak należy. Fachowcy pierwsza klasa. Konkurencyjne ceny. Polecam.

Mirosław Szczerba

Profesjonalna firma godna polecenia. Pompa ciepła wydajna, solidna, w dobrej cenie. Szybki i sprawny montaż instalacji.

P Bugaj