Ekover o firmie

O firmie

Poznaj naszą firmę i bądź pewny naszej wiarygodności

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Ekover - gwarancja jakości montażu pomp ciepła i fotowotaiki

 

Ekover to firma świadcząca usługi w zakresie odnawialnych źródeł energii, która z powodzeniem działa na rynku od 2019 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz magazynów energii dla:

 

Fotowoltaika w domu i gospodarstwie domowym na dachu budynkudomów jednorodzinnych – z naszych rozwiązań skorzystało już wiele gospodarstw domowych. Usługi świadczymy kompleksowo. Od doboru instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła czy magazynu odpowiedniej mocy po dokonanie zgłoszenia do operatora sieci energetycznej. Z nami masz pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła będzie działać latami. Dodatkowo sprawdzimy możliwość uzyskania dotacji. Udostępnimy Ci również elastyczne warunki finansowania i leasingu.

 

 

Fotowoltaika dla firm i przedsiębiorstw wraz z magazynem energiiprzedsiębiorstw – sporo firm poszukuje dzisiaj oszczędności energii elektrycznej. Inwestycje w panele fotowoltaiczne czy magazyn energii dają gwarancję realnego obniżenia kosztów prowadzenia własnego biznesu. Mamy duże doświadczenie we współpracy z firmami z różnych branż.

Zaufali nam m.in.: Bank Spółdzielczy w Więcborku, OSP Lipka, OSP Tarnówka, Krzysztof Seydak Firma Usługowo – Handlowa, Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej – Sp. z o.o. Janikowo, Spółdzielnia Rolników Indywidualnych „ROLNIK”, MODEX Przechlewo  i OMNIVENT Lipka

 

 

 

Fotowltaika dla instytucji publicznych: urzędów, szpitali, nadleśnictw, gmin, zakładów komunalnychinstytucji publicznych – fotowoltaika i inne rozwiązania w obrębie odnawialnych źródeł energii to także szansa dla instytucji publicznych na pozyskanie bezpłatnej energii. Realizujemy zlecenia dla różnych podmiotów: gmin, nadleśnictw, agencji regionalnych itp. Uczestniczymy w przetargach na dostawę instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Z naszej oferty skorzystał w zeszłym roku m.in.: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

 

 

 

Fotowoltaika dla rolnika w gospodarstwie rolnym na gruncie i na zabudowaniach gospodarskich rolników – zielona energia w gospodarstwach rolnych to szansa na zwiększenie dochodów gospodarstw rolnych oraz obniżenia kosztów działalności rolnika. Rolnicy mogą skorzystać również z różnych form dofinansowania dla fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii. W ofercie naszej firmy znajduje się zarówno pomoc w uzyskaniu informacji o takim finansowaniu, jak i realizacja przedsięwzięcia polegającego na montażu i instalacji odnawialnych źródeł energii w gospodarstwie rolnym. Stawiamy na wydajne i sprawdzone rozwiązania. Oferujemy usługi kompleksowe. Od uzyskania wsparcia po instalację.

 

 

Oferujemy swoim Klientom najlepsze rozwiązanie technologiczne i produkty tylko od sprawdzonych producentów. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem pomp ciepła firm Daikin i Panasonic.

 

Skupiamy się głównie na świadczeniu usług w województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim oraz zachodniopomorskim. Nasze instalacje znajdują się na terenie Sępólna Krajeńskiego, Chojnic, Więcborka, Złotowa, Piły, Bydgoszczy, Koszalina, Białogardu, Przechlewa, Debrzna i Tucholi oraz w wielu innych miejscowościach.

 

 

Nasze realizacje

 

 

Usługi firmy Ekover doskonale spełniają oczekiwania Klientów, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony środowiska i oszczędności energii. Świadczą o tym opinie Klientów, którzy skorzystali z usług firmy Ekover montując panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii.

Zobacz opinie naszych Klientów

 

 

Opinie Klientów o EKOVER

 

 

Poza gwarancjami na swoje produkty firma Ekover udostępnia również elastyczne warunki finansowania i leasingu. To praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują dodatkowych środków na własną instalację fotowoltaiczną. Z nami możesz otrzymać kredyt na oświadczenie do 26 500 zł!

 

Nasz zespół to doświadczona i wykwalifikowana ekipa monterska. Specjaliści w swojej dziedzinie. Dzięki temu masz gwarancję, że każdy montaż jest realizowany przez techników z firmy Ekover. Nasi instalatorzy posiadają odpowiednie szkolenia i certyfikaty oraz kwalifikacje. Firma Ekover współpracuje również z inżynierami specjalizującymi się w energetyce i OZE. To gwarancja jakości i szybkości realizowanych usług. Każde zlecenie to dla nas pozytywne wyzwanie, dające możliwość wykorzystania naszej wiedzy w działalności branży odnawialnych źródeł energii.  Zapewnimy Ci fachowe wsparcie i serwis posprzedażowy.

 

Zaufaj lokalnemu instalatorowi pomp ciepła i fotowoltaiki. Buduj niezależność energetyczną razem z nami.

Ekover - jakość fotowoltaiki

Kompleksowe
wykonywanie usług

Doświadczeni i wykwalifikowani
instalatorzy

Rzetelność
i uczciwość

Przystępne ceny

Nasze realizacje w liczbach

234

realizacji dla domów

7

realizacji dla gospodarstw rolnych

9

realizacji dla przedsiębiorstw

249

zadowolonych klientów

Certyfikaty Ekover

W przypadku montażu systemów posługujemy się wyłącznie własną ekipą monterską, która spełnia określone kryteria do świadczenia oferowanych przez EKOVER usług. Odbyliśmy wiele szkoleń i osiągnęliśmy stosowne certyfikaty. Poniżej przedstawiamy przykłady uzyskanych tytułów.

Opinie naszych klientów

Firma na 5-tkę. Firma na medal. Bardzo solidna, sympatyczna ekipa montażystów. Ich wyróżnik, to pozostawienie porządku po sobie, po pracy z myciem dachu włącznie. Bardzo sprawny montaż instalacji. Zaproponowane i zamontowane polskie panele SELFA są bardzo wydajne nawet w październiku. Wielkie podziękowanie dla właściciela firmy, Pana Piotra za podejście do klienta i szybkie uruchomienie instalacji. To niewiarygodne, ale to chyba jedyna firma PV, która nie pobiera zaliczki przed montażem. Firma godna polecenia Jestem bardzo zadowolony, że słońce wskazało mi drogę do EKOVER. Jeżeli trafisz na EKOVER, będziesz miał rachunki za prąd w pobliżu ZERA. Pozdrawiam Firmę EKOVER

Andrzej Jeszka

Firma godna polecenia. Miła i profesjonalna obsługa łącznie z pośrednictwem w uzyskaniu dotacji. Jak na razie ilość energii pobranej przez pompę miło mnie zaskakuje mimo instalacji wyłącznie grzejnikowej.

Dariusz Cichowski

Bardzo dobra firma. Wszystkie moje uwagi do umowy na wykonanie instalacji zostały uwzględnione, z czym czasami w innych firmach jest problem . Pracownicy zostawiają po sobie porządek. Właściciel zawsze odbiera telefon lub oddzwania i udziela odpowiedzi na pytania. Instalacja wykonana w terminie.

Grzegorz Chylewski

Bardzo dobra firma. Pracownicy są zaangażowani w swoją pracę oraz mają naprawdę sporą wiedzę. Jestem zadowolony z wyboru właśnie tej firmy

Milan Wasilewski

Byli, zrobili, i hula po pierwszym odpaleniu bez żadnych problemów od pół roku, Bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji inwestycji włącznie ze złożenie wniosku o dotację. Zgrana i sprawna ekipa monterów (firmowa, a nie podwykonawcy) potrafiąca doradzić i wpasować się w oczekiwania inwestora. Przystępne ceny i terminowa realizacja. Polecam.

Z S

Usługa rzetelna i solidna. Wszystko działa jak należy. Fachowcy pierwsza klasa. Konkurencyjne ceny. Polecam.

Mirosław Szczerba

Bardzo fachowa i solidna firma. Szybki montaż paneli fotowoltaicznych oraz mikrofalowników. Znacząca pomoc przy zgłaszaniu instalacji i staraniach o dofinansowanie.

Krzysztof Nowicki