Fotowoltaika Chojnice – Panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Szukasz firmy, która zamontuje Ci panele fotowoltaiczne w Chojnicach? Fotowoltaika w Chojnicach tylko z Ekover.

Zaufało nam już wielu Klientów. Wykonaliśmy już ponad 400 instalacji, także w Chojnicach. Gwarantujemy odpowiedni dobór mocy paneli fotowoltaicznych. Swoje usługi wykonujemy na sprawdzonych podzespołach i komponentach najwyższej jakości. Wykonujemy usługi kompleksowe. Od zaprojektowania instalacji fotowoltaicznej po jej montaż i obsługę serwisową. Dysponujemy własną ekipę monterską. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na panele fotowoltaiczne z programów Czyste Powietrze i Mój Prąd.

Montaż fotowoltaiki w Chojnicach na ul. Grunwaldzkiej

W Chojnicach zamontowaliśmy ostatnio instalację fotowoltaiczną o mocy 5,9 kWp. Łącznie zamontowaliśmy 16 sztuk paneli uznanej firmy Longi. Jesteśmy pewni, że zapewnią one wysoką wydajność fotowoltaiki.

Dodatkowo w Chojnicach w 2023 r. można otrzymać dofinansowanie w ramach programu „STOP dla SMOGU w Chojnicach”. Dotacja przysługuje na wymianę źródła ciepła na odnawialne źródła energii, w tym pompę ciepła. Wnioski można pobrać ze m.in. strony internetowej Urzędu Miejskiego w Chojnicach. Wymagane jest aby aplikujące osoby fizyczne były właścicielami/współwłaścicielami budynku jednorodzinnego lub wyodrębnionego samodzielnego lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym, położonego na terenie Gminy Miejskiej Chojnice, który nie jest przeznaczony na prowadzenie działalności gospodarczej.

Podstawową zaletą fotowoltaiki jest to, że zapewnia dostęp do niemal darmowego źródła energii przez długi czas – nawet ponad 25 lat. Dzięki takiej inwestycji nie trzeba się przejmować szybko rosnącymi cenami za dostawę oraz dystrybucję energii elektrycznej.